هپاتیت جی (Hepatitis G )

ویروس هپاتیت G یا GBV-C نوع جدیدی از التهاب کبدی ناشی از ویروس هپاتیت G (عضو خانواده فلاوی ویریده) میباشد که یک رابطه دوری با ویروس هپاتیت C دارد. اطلاعات کمی در مورد شیوع این ویروس وجود دارد ولی مشخص شده است که انتقال این ویروس از خون منتقل شده و مواردی از هپاتیت را باعث شده است. به همین دلیل بیماران هموفیلی و سایر افرادی که خون یا محصولات خونی دریافت میکنند در معرض آلوده شدن با این ویروس هستند. همچنین افرادی با بیماری کلیوی که تبادل خون با دیالیز برای آنها انجام میگیرد و افراد تزریقی که از سرنگ مشترک استفاده میکنند، در معرض خطر میباشند. انتقال جنسی امکان پذیر است و مادر آلوده میتواند ویروس را به نوزاد تازه متولد شده خود انتقال دهد. گزارشاتی در مورد آلوگی همزمان بیماران HIV مثبت به ویروس هپاتیت G شده است که میتوانند طولانی تر از افرادی که فاقد هپاتیت G هستند زنده بمانند.

کیت HGV PCR تست کمی است که برای شناسایی ویروس هپاتیت G در نمونه های بالینی مورد استفاده قرار میگیرد

انجام آزمایش هپاتیت جی از روش PCR کیفی توسط بیمه های زیر صورت می گیرد. لطفا برای برآورد هزینه و تعرفه آزمایش بیمه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

در صورت داشتن بیمه ی شهرداری با داشتن سوابق خود به یکی از شعب بیمه شهرداری رفته و با تائید کردن تست توسط سازمان به آزمایشگاه مراجعه نمائید .

برآورد هزینه :
000,000 ریال

طرف قرارداد با بيمه‌های تكميلی ايران، دانا، دی، پارسيان و سينا