درباره ما

آزمایشگاه کیوان در سال 1380 توسط پروفسور حسین کیوانی، به عنوان اولین آزمایشگاه تخصصی ویروس شناسی در خاورمیانه تاسیس و از همان ابتدا همکاری گسترده خود را در خصوص انجام کلیه آزمایش‌های ویروسی با مراکز و آزمایشگاه‌های پزشکی آغاز نمود. این آزمایشگاه از ابتدا به عنوان اولین و تنهاترین آزمایشگاهی بوده است که از دستگاه Cobas Amplicore جهت انجام تست Quantitative ویروسهای HIV , HBV ,HCV استفاده می نمود. لازم به ذکر است که هم اکنون از دستگاه Cobas Taqman جهت انجام آزمایش‌های کمی به جای دستگاه  Cobas Amplicore استفاده می نماید که نتایج به دست آمده از این دستگاه قابل مقایسه با دستگاه‌های دیگر نمی باشد. این آزمایشگاه با استفاده از مدرن ترین سیستمهای Real Time PCR ، Western Blot جهت انجام کلیه تست‌های ویروسی توانسته است بهترین سرویس‌دهی را به مراکز درمانی و آزمایشگاه‌های دیگر ارائه و با بهره گیری از دستگاه الکسیس برای اولین بار در ایران آزمایش HBs Ag Quantitative را راه اندازی نمود. همچنین این مرکز با دارا بودن دستگاه ایمنو آنالایزر اتوماتیک، جوابدهی سریع و دقیق تست‌های آنتی ژن و آنتی بادی بیماری‌های ویروسی را محیا کرده.

آزمایشگاه کیوان

آزمایشگاه کیوان؛ پسا کرونا

پس از شیوع ویروس کرونا در کشور، آزمایشگاه کیوان به دلیل تخصص خود در حوزه ویروس شناسی، جزو اولین مراکز بود که  فعالیت خود را جهت انجام تست Real Time PCR جهت تشخیص ویروس کرونا انجام داد. به دلیل دقت بالای کیت‌های تشخیصی آزمایشگاه کیوان، مراجعه بیماران به این آزمایشگاه افزایش قابل ملاحظه ای داشت.

آزمایشگاه کیوان به جهت رفاه حال مراجعین و حضور بدون ترس و اضطراب مبتلا شدن، برآن شد تا سرویس نوبت دهی آزمایشگاه را راه اندازی کند. مراجعین میتوانند به صورت شبانه روزی داخل سایت آزمایشگاه کیوان، تاریخ و ساعت مراجعه خود را انتخاب نموده و نوبت دریافت کنند و بدون معطلی و اتلاف وقت، آزمایش خود را انجام دهند.
جهت دریاف نوبت آزمایش در آزمایشگاه کلیک کنید.

دریافت نوبت در آزمایشگاه

خدمات نمونه گیری در منزل / محل کار

آزمایشگاه تخصصی ویروس شناسی کیوان از اسفندماه 1398 با توجه به هشدار وزارت محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر لزوم کاهش تردد شهروندان در سطح شهر و جلوگیری از ازدحام در محل های پر تردد به منظور پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، برآن شد تا با ارائه خدمات نمونه گیری در منزل و محل مورد نظر شما، گامی در این امر مهم بردارد. لذا سامانه آنلاین سفارش نمونه گیری در محل راه اندازی شده و جهت استفاده شما عزیزان آماده خدمت می باشد.
جهت درخواست نمونه گیری در منزل یا محل کار روی لینک زیر کلیک کنید.

درخواست نمونه گیری در منزل   درخواست نمونه گیری در محل کار

تست کرونا در منزل
 

ساعت کار آزمایشگاه

آزمایشگاه ویروس شناسی کیوان در کلیه روزهای هفته حتی ایام تعطیل از ساعت 7 صبح الی 20:30 آماده ارائه خدمات، داخل آزمایشگاه و در منزل می باشد.

شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز با مراجعه به سایت آزمایشگاه کیوان، درخواست دریافت نوبت در آزمایشگاه و یا نمونه گیری در منزل یا محل کار را ثبت نمایید.

خدمات نمونه گیری در محل این آزمایشگاه با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی توسط نمونه گیرهای آموزش دیده و با تجربه این آزمایشگاه انجام میشود. نمونه گیری برای انجام انواع آزمایش های ویروسی توسط پرسنل مجرب و کارآزموده آزمایشگاه صورت می‌گیرد. همکاری با پرسنل بخش نمونه گیری کمک شایانی به ارائه جواب‌های دقیق می‌کند.

 

دقت و سرعت آزمایشگاه کیوان

کیت های استفاده شده در آزمایشگاه کیوان از به روزترین تکنولوژی های دنیا بهره برده است. به این دلیل آزمایشات انجام شده بسیار دقیق و با درصد خطای کمی انجام خواهد شد.
همچنین این آزمایشگاه جهت تست های تشخیص کرونا و آنفولانزا، با استفاده از کیت های دقیق و با درصد خطای پایین، توانسته مدت زمان جوابدهی را به 6 ساعت کاهش دهد.

 

چارت سازمانی آزمایشگاه کیوان

برای مشاهده و دریافت چارت سازمانی ما کلیک کنید: چارت سازمانی آزمایشگاه کیوان

همکاران

آزمايشگاه کيوان به دليل ارائه خدماتی با کيفيت بالا، با موسسات دولتی و خصوصی و مراکز آموزش عالی در حال همکاری و در طرح‌های تحقيقاتی بسياری شرکت می‌نمايد.
بخشی از موسساتی که به آزمایشگاه کیوان اعتماد کردند: