تست کرونا برای پرواز

تست کرونا برای پرواز

درخواست تست کرونا برای پرواز

جوابدهی آنلاین

با شیوع ویروس کووید 19 درجهان و محدودیت‌های مسافرتی اعمال شده، شرکت‌های هواپیمایی با وضع پروتکل‌های بهداشتی و الزام به همراه داشتن نتیجه آزمایش RT-PCR منفی مسافران، تلاش در کنترل وضعیت موجود کرده و آماده ارائه خدمات به مردم جهان شدند.

شرایط و ضوابط انجام تست کرونای پروازی که مورد تایید ایرلاین قرار بگیرید برای مسافران پیچیده و گیج کننده به نظر می‌رسد؛ اما تنها با درنظر داشتن چند نکته درباره تست کرونا برای پرواز، هیچ ابهامی باقی نمی‌ماند.

مواردی که باید برای انجام تست کرونای پروازی رعایت کنیم

با توجه به آخرین پروتکل‌های منتشر شده از سوی ایرلاین‌های مختلف، ارائه جواب تست کرونای منفی قبل از پرواز الزامی می‌باشد؛ اگرچه قبل از شیوع مجدد یکی از زیر سویه‌های امیکرون به نام BA.4 و BA.5 و خبر وقوع پیک هفتم در ایران، برخی ایرلاین ها ارائه کارت واکسن جهت خروج از کشور را کافی میدانستند.

 • توجه داشته باشید جواب تست کرونای شما باید از نوع Real Time PCR باشد نه آنتی بادی و تست سریع (رپید تست کرونا)
 • پیشنهاد میشود تمامی مسافرین بالای 2 سال، تست کرونا با اعتبار لازم جهت ورود به کشور مقصد را همراه داشته باشند. البته محدودیت‌های سنی با توجه به کشور مقصد ممکن است متفاوت باشد. اگر در کنار سایر مدارک پرواز نتیجه منفی تست کرونا از آزمایشگاه مورد تایید ایرلاین خود نداشته باشید، به شما اجازه پرواز نخواهند داد. فراموش نکنید که باید تا اتمام سفر نتیجه تست را همراه خود نگه دارید.
 • جواب منفی تست کرونا را هنگام گرفتن کارت پرواز به همراه بلیت و پاسپورت خود به کانتر ایرلاین تحویل دهید. جواب آزمایش معتبر باید به زبان لاتین با سربرگ و مهر رسمی آزمایشگاه و دارای QR Code باشد.
 • برای انجام تست کرونای پروازی باید به آزمایشگاهی مراجعه کنید که مورد تایید وزارت بهداشت، شرکت هواپیمایی و کشور مقصد باشد.
 • برای ایرلاین‌هایی که تزریق واکسن را الزامی دانسته‌اند، ارائه کارت واکسن به صورت انگلیسی هنگام دریافت کارت پرواز الزامی می‌باشد.

آزمایشگاه تخصصی ویروس شناسی کیوان با تاییدیه وزارت بهداشت و تمامی ایرلاین‌های مسافرتی مفتخر به ارائه خدمات تست کرونا برای پرواز در منزل و آزمایشگاه می‌باشد.

 • مسافران پروازهای خارجی با توجه به ایرلاین و کشور مقصد باید بین 24 تا 72 ساعت قبل از پرواز اقدام به انجام تست PCR کرونا نمایند. البته پیشنهاد آزمایشگاه کیوان به شما عزیزان انجام تست 24 ساعت قبل از پرواز است. با توجه به جوابدهی سریع تست کرونا برای پرواز در 6 ساعت، می‌توانید بدون نگرانی نزدیک‌ترین تایم برای تست را انتخاب نمایید تا در صورت تاخیر در پرواز یا داشتن پرواز ترانزیت، با محدودیت زمانی مواجه نشوید.
 •  انجام تست کرونا پرواز هم در آزمایشگاه و هم در منزل برای شما امکان پذیر است.

با ثبت اطلاعات پاسپورت شما در هنگام ثبت نام و ریچک شدن اطلاعات با مدارک شما توسط نمونه گیر در منزل، امکان خطا باقی نمانده. همچنین شما تمامی اطلاعات ثبت شده را در پروفایل خود می‌توانید مجدد چک نمایید.

درخصوص کفایت ارائه نسخه PDF جواب در فرودگاه، می‌توانید با شرکت هواپیمایی خود چک نمایید. به صورت معمول الزام به همراه داشتن 2 نسخه از جواب آزمایش به صورت هاردکپی با سربرگ و مهر و امضای آزمایشگاه وجود دارد.

قوانین و مقررات ایرلاین های خارجی در دوران کرونا

هواپیمایی ترکیش
هواپیمایی ترکیش

تست کرونا هواپیمایی ترکیش – تست کرونا پرواز

کلیه آزمایشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران جهت تشخیص مولکولی تست PCR مسافران پروازهای خارجی، مورد تایید این شرکت هواپیمایی می‌باشند.

طبق بخشنامه 28 دسامبر 2020، شرح ضوابط و مقررات این شرکت هواپیمایی بدین صورت است:

ارائه تست منفی کرونا تا 72 ساعت در بدو ورود به ترکیه، برای کلیه مسافران بالای 6 سال که با ترکیش ایرلاین به کشور ترکیه و یا به صورت ترانزیت به سایر مقاصد پرواز می‌کنند، الزامی می‌باشد.

تست کرونا هواپیمایی قطر – تست کرونا پرواز

هواپیمایی قطر تمامی آزمایشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران جهت تشخیص مولکولی تست PCR مسافران پروازهای خارجی را، مورد تایید قرار داده است. نمونه‌گیری از گلو / بینی باید توسط یکی از آزمایشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت ایران که بصورت ستاره‌دار هستند انجام شود. دو نسخه از نتیجه منفی آزمایش RT-PCR و همچنین فرم رضایت پرشده، در زمان پذیرش در فرودگاه باید ارائه شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و فرم رضایت هواپیمایی قطر کلیک نمایید:

هواپیمایی امارات
هواپیمایی امارات

تست کرونا هواپیمایی امارات – تست کرونا پرواز

هواپیمایی امارات کلیه آزمایشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت ایران را جهت تشخیص مولکولی تست PCR مسافران پروازهای خارجی، مورد تایید قرار داده است.
جهت مشاهده محدودیت‌های کشور مقصد با هواپیمایی امارات روی دکمه زیر کلیک کنید:

تست کرونا هواپیمایی فلای‌ دبی – تست کرونا پرواز

شرکت هواپیمایی فلای دبی طبق آخرین بخشنامه، به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و سلامت مسافران خود، تمامی آزمایشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت ایران را جهت تست PCR برای پروازهای خارجی، مورد تایید قرار داده است.

هواپیمایی العراقیه
هواپیمایی العراقیه

تست کرونا هواپیمایی العراقیه – تست کرونا پرواز

هواپیمایی العراقیه جهت حفظ سلامت مسافران خود، کلیه آزمایشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت ایران را به جهت تست PCR برای پروازهای خارجی، مورد تایید قرار داده است.

تست کرونا هواپیمایی الکویتیه – تست کرونا پرواز

ایرلاین الکویتیة با به جهت حفظ سلامت مسافران و با توجه به پروتکل‌های بهداشتی، تمامی آزمایشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران را جهت تست PCR برای پروازهای خارجی، مورد تایید قرار داده است.

هواپیمایی پگاسوس
هواپیمایی پگاسوس

تست کرونا هواپیمایی پگاسوس – تست کرونا پرواز

کلیه آزمایشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت ایران جهت تست PCR کرونا برای مسافران پروازهای خارجی، مورد تایید این شرکت هواپیمایی می‌باشد. همچنین موارد زیر باید در برگه جواب رعایت شده باشد:

 • نتیجه تست به زبان انگلیسی تهیه شود.
 • کلیه مشخصات شامل نام و نام خانوادگی و شماره پاسپورت مسافر مطابق با پاسپورت به زبان لاتین باشد.
 • تاریخ تست PCR به تاریخ میلادی ذکر شود.
 • مهر و امضا آزمایشگاه مورد تایید در گزارش تست به زبان لاتین باشد.
هواپیمایی سلام ایر
هواپیمایی سلام ایر

تست کرونا هواپیمایی سلام ایر – تست کرونا پرواز

هواپیمایی سلام ایر طبق آخرین بخشنامه خود مبنی بر محدودیت های پرواز در شرایط همه‌گیری کرونا، تمامی آزمایشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت ایران را به جهت تشخیص مولکولی تست PCR برای مسافران پروازهای خارجی، مورد تایید قرار داده است. این گواهینامه که نتیجه آزمایش ثبت شده لازم است باید به زبان انگلیسی نوشته، بر روی سربرگ آزمایشگاه و مهر آن مرکز را دارا باشد.

برای بررسی شرایط سفر به مقصد خود با هواپیمایی سلام ایر کلید کنید:

تست کرونا هواپیمایی تیلویند – تست کرونا پرواز

ایرلاین تیلویند با به جهت حفظ سلامت مسافران و با توجه به پروتکل‌های بهداشتی، تمامی آزمایشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران را جهت تست PCR برای پروازهای خارجی، مورد تایید قرار داده است.

هواپیمایی کرندون
هواپیمایی کرندون

تست کرونا هواپیمایی کرندون – تست کرونا پرواز

شرکت هواپیمایی کرندون در راستای حفظ سلامت مسافران خود، کلیه آزمایشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت ایران جهت تشخیص مولکولی تست PCR برای پروازهای خارجی، تایید کرده است.

تست کرونا هواپیمایی فری برد – تست کرونا پرواز

هواپیمایی فری برد به جهت حفظ سلامت مسافران و در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی، کلیه آزمایشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران را جهت تست PCR مسافران پروازهای خارجی، مورد تایید قرار داده است.

هواپیمایی ایرفلوت
هواپیمایی ایرفلوت

تست کرونا هواپیمایی ایرفلوت – تست کرونا پرواز

کلیه آزمایشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت ایران جهت تشخیص مولکولی تست PCR مسافران پروازهای خارجی، مورد تایید این شرکت هواپیمایی می‌باشند.

تست کرونا هواپیمایی آرمنیا – تست کرونا پرواز

شرکت هواپیمایی آرمنیا طبق آخرین بخشنامه، به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و سلامت مسافران خود، تمامی آزمایشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت ایران را جهت تست PCR برای پروازهای خارجی، مورد تایید قرار داده است. توجه داشته باشید نتایج تست حتما باید دارای QR Code باشند.

قوانین ایرلاین های داخلی در دوران کرونا

هواپیمایی ماهان
هواپیمایی ماهان

تست کرونا هواپیمایی ماهان – تست کرونا پرواز

هواپیمایی ماهان با ارائه لیستی از آزمایشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای انجام تست کووید 19، برای تمامی مسیرهای بين المللی هواپيمايی ماهان به استثناء پروازهای مسیر کشور چین اعلام می دارد. شایان به ذکر می‌باشد فقط آزمایشگاه بیمارستان پارس تهران جهت انجام تست کرونا PCR و آنتی بادی های کووید 19 (IgG/IgM) برای پروازهای مسیر کشور چین، مورد تایید می‌باشد. همچنین برای مقاصد مختلف بیانیه‌ای صادر و اعلام شده که برای مشاهده بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید:

تست کرونا هواپیمایی وارش – تست کرونا پرواز

کلیه مسافران پروازهای ورودی ملزم به دریافت گواهی سلامت و تست منفی کووید 19 (PCR) به زبان انگلیسی مورد تایید وزارت بهداشت کشور مبدا بوده، که ٩٦ ساعت قبل از ورود به ايران و ٧٢ ساعت قبل از ورود به تاجيكستان نياز به تهيه تست هست و به نماینده بهداشت مرزی مستقر در فرودگاه تحویل می‌گردد.

در صورت عدم ارائه تست معتبر، به مسافران با ملیت خارجی اجازه ورود داده نخواهد شد و مسافران ایرانی فاقد گواهینامه سلامت نیز به مکان قرنطینه مشخص شده از سوی وزارت بهداشت به مدت 14 روز هدایت و ملزم به پرداخت کلیه هزینه‌های اقامت و تست خواهند شد. در بدو ورود به مرز هوایی ایران غربالگری مجدد از همه مسافران انجام خواهد شد و در صورت مشاهده موارد مشکوک پس از تست PCR، ملیت‌های خارجی در محل‌های مشخص شده قرنطینه (با اخذ مبلغ) و از مسافران با ملیت ایرانی تعهدنامه اقامت در قرنطینه خانگی اخذ خواهد شد.

هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی ایران ایر

تست کرونا هواپیمایی ایران ایر (هما) – تست کرونا پرواز

تمامی مسافران بالای ۲ سال به‌صورت ترانزیت بین‌المللی هوایی در پروازهای ورودی به ایتالیا می‌بایست قبل از پرواز، اقدام به انجام آزمایش PCR در محدوده ۷۲ ساعت مانده به پرواز در یکی از مراکز تائید شده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران نمایند و گواهی جواب منفی تست کرونا را به زبان انگلیسی به همراه داشته باشند.

تست کرونا هواپیمایی ایران ایر تور – تست کرونا پرواز

ارائه جواب منفی تست PCR به صورت انگلیسی و به صورت پرینت شده در محدوده زمانی 48 ساعت قبل از پرواز جهت کلیه مسافران بالای 12 سال در پرواز های خروجی الزامی است.

هواپیمایی کیش ایر
هواپیمایی کیش ایر

تست کرونا هواپیمایی کیش ایر – تست کرونا پرواز

تمام مسافران پروازهای خارجی ملزم به ارائه نتیجه تست منفی کرونا PCR از آزمایشگاه‌های مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران به زبان انگلیسی هستند. لازم به ذکر است زمان انجام تست کرونا باید حداکثر 72 ساعت پیش از پرواز باشد.

هواپیمایی آسمان
هواپیمایی آسمان

تست کرونا هواپیمایی آسمان – تست کرونا پرواز

هواپیمایی آسمان طبق آخرین بخشنامه، مسافرانی که قصد عزیمت به کشورهای خارجی را دارند، به ارائه تست منفی PCR به زبان انگلیسی از آزمایشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت ایران ملزم کرده است.

تست کرونا هواپیمایی معراج – تست کرونا پرواز

طبق آخرین بخشنامه هواپیمایی معراج در مورد ارائه تست PCR به اطلاع می‌رساند. جهت پذیرش مسافرین بزرگسال و کودک بدون همراه به همراه داشتن نتیجه منفی تست PCR به زبان انگلیسی به تاریخ میلادی و ممهور از آزمایشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران الزامی می‌باشد. (انجام تست برای کودکان زیر ۶ سال الزامی نمی‌باشد.)

هواپیمایی تابان
هواپیمایی تابان

تست کرونا هواپیمایی تابان – تست کرونا پرواز

تمامی مسافران بالای ۲ سال به‌صورت ترانزیت بین‌المللی هوایی در پروازهای ورودی به ایتالیا می‌بایست قبل از پرواز، اقدام به انجام آزمایش PCR در محدوده ۷۲ ساعت مانده به پرواز در یکی از مراکز تائید شده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران نمایند و گواهی جواب منفی تست کرونا را به زبان انگلیسی به همراه داشته باشند.

قوانین و مقررات کشور ها در دوران کرونا

شرایط سفر به دبی

از 26 فوریه 2022، مسافرانی که از همه کشورها به دبی سفر می‌کنند (از جمله شورای همکاری خلیج فارس) باید یکی از شرایط زیر را رعایت کنند:

 • گواهینامه(های) واکسیناسیون معتبری ارائه دهید که نشان می‌دهد مسافر کاملاً با واکسنی که توسط سازمان بهداشت جهانی یا امارات متحده عربی اعم از فایزر، مدرنا، آسترازنکا، سينوفارم، سینوواک، جانسون اند جانسون ، نواوکس و بهارات بیوتک واکسینه شده است و شامل یک کد QR است.
 • یک گواهی معتبر آزمایش PCR منفی ارائه کنید که ظرف 48 ساعت پس از انجام آزمایش تا زمان ورود به دبی با کد QR صادر شده باشد.
 • ارائه یک گواهی پزشکی معتبر با کد QR صادر شده توسط مقامات مربوطه مبنی بر بهبودی مسافر از بیماری کرونا در مدت یک ماه از تاریخ بهبودی تا تاریخ ورود به کشور.

در صورت درخواست، مسافران باید در بدو ورود به دبی تحت تست PCR قرار گیرند و تا زمانی که نتیجه منفی دریافت نکنند، قرنطینه شوند. مسافرانی که تست کرونا آنها مثبت است باید دستورالعمل های صادر شده توسط اداره بهداشت دبی را دنبال کنند.

توجه داشته باشید

 • گواهی‌های چاپی یا دیجیتالی آزمایش PCR یا گواهی واکسیناسیون به زبان انگلیسی یا عربی پذیرفته می‌شود و باید دارای کد QR باشد. گواهی پیام کوتاه پذیرفته نمی‌شود.
 • گواهی‌های تست PCR یا واکسیناسیون به زبان‌های دیگر در صورتی قابل قبول هستند که در نقطه عزیمت تأیید شوند.
 • گواهی‌های واکسن کرونا بدون کد QR را می‌توان برای سفر به دبی پذیرفت تا زمانی که گواهی واکسیناسیون توسط مراکز آزمایشگاهی که توسط مقامات بهداشت ملی این کشور به رسمیت شناخته شده/تایید شده‌اند صادر شده باشد.
 • آزمایش‌های PCR باید براساس یک آزمایش تشخیصی مولکولی باشد که برای تشخیص کیفی اسید نوکلئیک برای RNA ویروسی SARS-COV-2 در نظر گرفته شده است. آنتی‌ژن سریع، آنتی‌بادی یا هر نوع آزمایش جانبی سریع و کیت های تست خانگی پذیرفته نمی‌شود.

برای مسافر(های) ترانزیتی، قوانین و شرایط ورود به مقصد نهایی اعمال خواهد شد.

معافیت های آزمایش PCR و واکسیناسیون COVID-19

 • کودکان زیر 12 سال.
 • مسافران با ناتوانی متوسط ​​تا شدید: ناتوانی متوسط ​​یا شدید شامل اختلالات عصبی و ناتوانی های ذهنی یا رشدی است. به عنوان مثال: آسیب حاد نخاعی، بیماری آلزایمر، اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS)، آتاکسی، طیف اوتیسم، فلج بل، تومورهای مغزی، آنوریسم مغزی، فلج مغزی، سندرم داون، صرع و تشنج.

همه مسافران دیگر، از جمله افرادی که دارای اختلال بینایی، کم شنوایی یا معلولیت جسمی هستند، باید طبق شرایط، دارای گواهینامه آزمایش Real-Time PCR کرونا منفی باشند.

کشور ارمنستان
کشور ارمنستان

شرایط سفر به ارمنستان

 • ارائه نتیجه منفی آزمایش PCR به زبان‌های انگلیسی یا ارمنی یا روسی به صورت پرینت شده حاوی کد QR با اعتبار 72 ساعت از زمان انجام آزمایش تا زمان پرواز

یا

 • ارائه گواهی انجام کامل واکسیناسیون (مشروط به گذشت 28 روز از تزریق یک دوز واکسن جانسون اند جانسون و 14 روز از تزریق دوز دوم واکسن‌های مورد تایید سازمان بهداشت جهانی)
 • کودکان زیر 7 سال از قوانین فوق معاف هستند.
 • مستندات درخواست شده می‌بایست بصورت چاپی در زمان پذیرش ارائه گردند.

شرایط سفر به عمان

طبق آخرین بخشنامه، مسافرینی که دو دوز واکسن کرونا مورد تایید سازمان بهداشت جهانی دارای کد QR را دریافت کرده‌اند، نیازی به ارائه‌ی نتیجه منفی آزمایش PCR ندارد. همچنین توجه داشته باشید از دریافت دوز دوم می‌بایست حداقل 14 روز گذشته باشد.

کشور عراق
کشور عراق

شرایط سفر به عراق

طبق آخرین بخشنامه مقامات عراقی، رعایت موارد زیر جهت سفر به عراق الزامی می‌باشد:

 • ارائه گواهی انجام دوز دوم واکسن کرونا حاوی کد QR از سن 12 سال به بالا
 • همه مسافران 10 سال به بالا که به عراق سفر می‌کنند باید گواهی پزشکی چاپ شده برای جواب منفی آزمایش PCR یا RT-PCR داشته باشند. این تست باید حداکثر 72 ساعت قبل از حرکت انجام شود و گواهینامه باید به زبان عربی یا انگلیسی باشد.

همه کودکان زیر 10 سال که به عراق سفر می‌کنند، از الزامات آزمایش PCR معاف هستند.

شرایط سفر به ترکیه

تمامی مسافران برای معافیت از قرنطینه می‌توانند یکی از مدارک زیر را ارائه دهند:

 • گواهی واکسیناسیون که نشان می‌دهد آنها تمام دوزهای مورد نیاز واکسن فهرست شده توسط WHO یا ترکیه را برای استفاده اضطراری دریافت کرده‌اند، مشروط بر اینکه آخرین دوز مورد نیاز را حداقل 14 روز قبل از ورود دریافت کرده باشند.
 • گواهی بهبودی از کرونا مبنی بر اینکه آنها بین 28 روز تا 6 ماه از اولین نتیجه مثبت آزمایش PCR کرونا بهبود یافته اند.
 • گواهی منفی آزمایش کرونا برای تست PCR که حداکثر 72 ساعت انجام شده است یا آزمایش آنتی‌ژن سریع حداکثر 48 ساعت قبل از حرکت
 • این الزامات برای مسافران ترانزیت اعمال نمی‌شود.

مسافران زیر 12 سال از آزمایش PCR یا آنتی ژن و الزامات واکسیناسیون معاف هستند.

مسافرانی که مدارک لازم را به همراه نداشته باشند برای سفر پذیرفته نمی‌شوند.

تست کرونا در پرواز در محل

تست کرونا برای پرواز را در هر آزمایشگاهی می‌توانیم انجام دهیم؟

برای انجام تست کرونای پروازی باید به آزمایشگاهی مراجعه کنید که مورد تایید وزارت بهداشت، شرکت هواپیمایی و کشور مقصد باشد. بنابراین در گام اول آزمایشگاهی را انتخاب کنید که طرف قرارداد شرکت‌ هواپیمایی مد نظر شما باشد.
آزمایشگاه تخصصی ویروس شناسی کیوان با تاییدیه وزارت بهداشت و تمامی ایرلاین‌های مسافرتی گزینه‌ای مورد اعتماد برای شما عزیزان است.

چه زمانی باید برای انجام تست کرونای پروازی اقدام کنیم؟

مسافران پروازهای خارجی با توجه به ایرلاین و کشور مقصد باید بین 24 تا 72 ساعت قبل از پرواز اقدام به انجام تست PCR کرونا نمایند.
شما میتوانید با توجه به زمان جوابدهی آزمایشگاهی که انتخاب کرده اید، مطابق با محدودیت‌های زمانی ایرلاین خود برنامه ریزی داشته باشید.
آزمایشگاه کیوان با ارائه نتیجه تست کرونا برای پرواز در 6 ساعت، امکان برنامه‌ریزی بهتری برای سفرتان به شما می‌دهد.

آیا برای انجام تست PCR پروازی باید حضوراً به آزمایشگاه مراجعه کرد؟

خیر، اگر می‌خواهید به دور از نگرانی بابت شرایط همه‌گیری ویروس کرونا و بدون دغدغه‌ی رفت و آمد و هماهنگی ساعت، تست کرونای خود را در منزل یا محل کارتان انجام دهید.
در شرایط کنونی بهترین پیشنهاد انجام تست در محل حضور شما بدون به خظر افتادن سلامت خود و عزیزانتان است. با کاهش حضور در اماکن عمومی و درمانی، در حفظ سلامت خود و جامعه، قدم مهمی برمی‌دارید.

آیا فقط ارائه نسخه آنلاین(pdf) جواب به فرودگاه کفایت می‌کند؟

خیر جواب آنلاین مورد قبول نیست و نتیجه آزمایش باید به صورت هاردکپی(چاپی) و با مهر و امضای آزمایشگاه باشد. می‌توانید هنگام ثبت درخواست گزینه‌ی ارسال جواب با پیک را انتخاب نمایید.

جواب تست کرونا برای پرواز چقدر زمان میبرد؟

جواب تست کرونای پروازی در آزمایشگاه کیوان 6 ساعت پس از انجام نمونه گیری در محل حاضر خواهد شد.