جوابدهی آزمایشگاه

مراجعه کننده گرامی؛ ضمن آرزوی سلامتی، جهت مشاهده جواب آزمایش خود در سال 1403 روی دکمه زیر کلیک نمائید.

به منظور دریافت جواب آزمایش، شماره قبض (بدون خط تیره) و شماره موبایل خود را وارد فرمائید:
شماره چاپ شده بر روی قبض خود که به صورت 123-01 می‌باشد را به بدون خط تیره و به صورت 01123 وارد نمائید.

آزمایشگاه تخصصی ویروس شناسی کیوان، به جهت رضایت هرچه بیشتر مراجعین، فرایند جوابدهی را تسریع بخشیده و با استفاده از بروزترین تکنولوژی های دنیا به نسبت آزمایشگاه های همکار، دقت و سرعت بیشتری را داراست.

از مهم ترین اقداماتی که آزمایشگاه کیوان در جهت تسریع جوابدهی انجام داده است؛ الکترونیکی کردن تمامی مراحل ثبت اطلاعات، پذیرش و حذف فرم های کاغذی میباشد.
در حال حاضر مدت زمان جوابدهی تست PCR کرونا 6 تا 8 ساعت کاری و تست آنفولانزا 24 ساعت پس از پذیرش میباشد.
شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با مراجعه به سایت جوابدهی آزمایشگاه کیوان، جواب خود را دریافت نمایید. همچنین با مراجعه به سایت ارسال جواب با پیک می‌توانید درخواست ارسال جواب ثبت نمودهتا نسخه کتبی جواب و قبض پرداختی در منزل شما ارسال شود.

جوابدهی بیماران

جوابدهی شرکت ها

ورود آزمایشگاه ها

راهنمای دریافت جواب به صورت آنلاین

مراجعه به آزمایشگاه

جوابدهی
جوابدهی آزمایشگاه کیوان

مراجعین محترمی که جهت انجام تست به آزمایشگاه کیوان مراجعه میکنند، با در دست داشتن قبض پرداختی دریافت شده از قسمت پذیرش آزمایشگاه، و وارد کردن شماره قبض و رمز اینترنتی خود در قسمت جوابدهی، جواب آزمایش خود را دریافت نمایند و PDF جواب را دانلود نمایند.

نمونه گیری در منزل / محل کار

افرادی که به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و یا دلایل دیگر نمونه گیری در منزل یا محل کار را انتخاب کرده اند، به دو طریق میتوانند جواب آزمایش خود را دریافت نمایند.

1- با کلیک کردن بر روی لینک ارسال شده از طریق پیامک، جواب آزمایش خود را مشاهده نمایید. به محض حاضر شدن جواب آزمایش، از طریق پیامک به شما اعلام خواهد شد.
متن پیامک به شرح زیر است :

 

کیوان کیوانی گرامی،
نمونه شما در آزمایشگاه کیوان پذیرش شد. جواب تست عادی 8 ساعت و جواب جهت پرواز و اورژانس، در 6 ساعت آماده شده و توسط پیامک اطلاع داده می شود.
جواب شما: kvlb.ir/WYWY
زمان آماده شدن جواب در صورت تکرار تست، قابل تغییر است.
پشتیبانی 02191071292

2- با ورود پنل کاربری خود از طریق این لینک، فاکتورها را انتخاب کرده و فاکتوری که قصد دارید جواب آزمایشات آن را مشاهده نمایید انتخاب کنید. در پایین صفحه روبروی اسم هر شخص میتوانید جواب آزمایش را مشاهده نمایید.
موسسات و شرکت ها که جهت نمونه گیری در سایت ثبت نام کرده اند، میتوانند به همین طریق جواب آزمایش کلیه پرسنل خود را به صورت یکجا مشاهده نمایند و در صورت نیاز، PDF جواب آزمایش هر شخص را دریافت نمایند.

جوابدهی آنلاین

دریافت جواب آزمایش ارگان ها/شرکت ها/آزمایشگاه های همکار

در کادر جوابدهی، قسمت شرکت ها/آزمایشگاه را انتخاب نموده و با وارد کردن کد همکار و رمز؛ جواب همه افراد را مشاهده نمایید.

ارسال جواب با پیک

همه افراد میتوانند برای دریافت نسخه کتبی جواب و قبض پرداختی خود درب منزل، با ثبت نام در سایت آزمایشگاه کیوان درخواست ارسال جواب با پیک را ثبت نمایند. جهت ثبت درخواست، روی دکمه زیر کلیک کنید.

آیا امکان مشاهده جواب به صورت آنلاین وجود دارد؟

بله، شما میتوانید داخل سایت آزمایشگاه کیوان، قسمت جوابدهی، جواب آزمایش خود را مشاهده نمایید.

برای دریافت جواب آزمایش خودمون باید حضور داشته باشیم؟

خیر؛ حضور شما در آزمایشگاه جهت تحویل جواب الزامی نیست. شما میتوانید پیک یا شخص دیگری را برای تحویل جواب به آزمایشگاه ارسال کنید. توجه داشته باشید ارائه شماره قبض هنگام تحویل جواب الزامی است.

آیا فقط ارائه نسخه آنلاین (pdf) جواب به فرودگاه جهت پرواز کفایت میکند؟

خیر، جواب آنلاین مورد قبول نیست و نتیجه آزمایش باید به صورت هاردکپی (چاپی) و با مهر و امضای آزمایشگاه باشد. میتوانید هنگام ثبت درخواست نمونه گیری گزینه‌ی ارسال جواب با پیک را انتخاب نمایید.

چگونه میتوانم هزینه پرداختی آزمایشم را از شرکت بیمه دریافت کنم؟

در صورتی که شرکت بیمه، هزینه آزمایش های شمارا تقبل میکند، شما میتوانید با ثبت درخواست ارسال جواب با پیک، نسخه کتبی جواب آزمایش به همراه قبض پرداختی خود را در اولین فرصت پس از حاضر شدن جواب درب منزل خود دریافت کنید.