ارسال جواب با پیک در منزل – آزمایشگاه کیوان

برخی افراد به دلایل مختلفی نیاز به نسخه کتبی جواب آزمایش دارند و نسخه آنلاین جواب برایشان کافی نیست. افراد ممکن است به جهت ارائه به محل کار، ارائه به شرکت بیمه و یا مسافرین پروازی به جهت ارائه در فرودگاه نیاز به نسخه کتبی جواب آزمایش به همراه قبض پرداختی خواهند داشت. آزمایشگاه کیوان این امکان را فراهم کرده‌است تا شما در هر زمانی که نیاز به ارسال جواب با پیک داشتید درخواست خود را ثبت نمائید. مراجعه به آزمایشگاه و حضور در محیط‌های آلوده آزمایشگاهی همانطور که جهت انجام تست ممکن است خطرناک و منتقل کننده بیماری باشد جهت دریافت جواب نیز صادق است. آزمایشگاه تخصصی ویروس شناسی کیوان به جهت رفاه هرچه بیشتر شما عزیزان با فراهم نمودن خدمت ارسال جواب با پیک، و انجام تست در منزل تمامی روند انجام نمونه گیری تا ارسال جواب در منزل را بدون نیاز به حضور در آزمایشگاه فراهم نموده است.

نحوه درخواست ارسال جواب با پیک

شما عزیزان به دو طریق می‌توانید درخواست ارسال نسخه کتبی جواب خود را ثبت نمائید:
  • هنگام ثبت درخواست نمونه گیری در محل با انتخاب گزینه “مایلم برگه جواب و قبض آزمایش(ها) به آدرس ارائه شده در فاکتور ارسال گردد.”
  • پس از انجام نمونه گیری و یا مراجعه به آزمایشگاه؛ وارد سایت درخواست ارسال جواب شوید و با وارد کردن شماره قبض نفرات و آدرس ارسال جواب درخواست خود را ثبت نمائید.
همکاران ما در اولین زمان ممکن (بعد از حاضر شدن جواب)، نسخه کتبی جواب به همراه قبض پرداختی جهت ارائه به شرکت بیمه را درب منزل شما ارسال خواهند کرد.

ارسال جواب مسافران پروازی در همان روز و بیماران، حداکثر تا یک روز آینده انجام خواهد شد.

در غیر این صورت، با در دست داشتن شماره قبض خود میتوانید با مراجعه یا ارسال پیک به آزمایشگاه کیوان “قسمت جوابدهی” نسخه کتبی جواب را دریافت نمایید. لازم به ذکر است مسافرین پروازی جهت ارائه جواب آزمایش به فرودگاه، نیاز به به نسخه کتبی جواب آزمایش دارند و نسخه آنلاین مورد قبول نیست. جواب ارائه شده به فرودگاه باید به صورت کتبی، با مهر و امضای آزمایشگاه معتبر و دارای QR Code باشد.
                                                       درخواست ارسال جواب با پیک

آیا امکان مشاهده جواب به صورت آنلاین وجود دارد؟

بله، شما میتوانید داخل سایت آزمایشگاه کیوان، قسمت جوابدهی، جواب آزمایش خود را مشاهده نمایید.

آیا فقط ارائه نسخه آنلاین (pdf) جواب به فرودگاه جهت پرواز کفایت میکند؟

خیر، جواب آنلاین مورد قبول نیست و نتیجه آزمایش باید به صورت هاردکپی (چاپی) و با مهر و امضای آزمایشگاه باشد. میتوانید هنگام ثبت درخواست نمونه گیری گزینه‌ی ارسال جواب با پیک را انتخاب نمایید.

چگونه می توانم قبض پرداختی جهت ارائه به بیمه را دریافت نمایم؟

شما می‌توانید با مراجعه به آزمایشگاه و یا درخواست ارسال جواب، قبض پرداختی خود را به همراه جواب آزمایش به صورت کتبی دریافت نمائید.

چه زمانی نسخه کتبی جواب به دستم میرسه؟

درصورتی که درخواست ارسال جواب ثبت کرده باشید، همکاران ما در اولین زمان ممکن بعد از حاضر شدن جواب، نسخه کتبی جواب به همراه قبض پرداختی را به آدرس انتخابی شما ارسال خواهند کرد. مسافران در همان روز و بیماران حداکثر تا یک روز پس از انجام تست نسخه کتبی جواب را دریافت خواهد.