دریافت نوبت در آزمایشگاه کیوان تهران

آزمایشگاه کیوان در سال 1380 توسط پروفسور حسین کیوانی، به عنوان اولین آزمایشگاه تخصصی ویروس شناسی در خاورمیانه تاسیس و از همان ابتدا همکاری گسترده خود را در خصوص انجام کلیه آزمایشهای ویروسی با مراکز و آزمایشگاههای پزشکی آغاز نمود.

پس از شیوع ویروس کرونا در کشور، آزمایشگاه کیوان به دلیل تخصص خود در حوزه ویروس شناسی، جزو اولین مراکز بود که فعالیت خود را جهت انجام تست Real Time PCR جهت تشخیص ویروس کرونا انجام داد. به دلیل دقت بالای کیت های تشخیصی آزمایشگاه کیوان، مراجعه بیماران به این آزمایشگاه افزایش قابل ملاحظه ای داشت.

آزمایشگاه کیوان به جهت رفاه حال مراجعین و حضور بدون ترس و اضطراب مبتلا شدن، برآن شد تا سرویس نوبت‌دهی آزمایشگاه را راه اندازی کند. مراجعین میتوانند به صورت شبانه‌روزی داخل سایت آزمایشگاه کیوان، تاریخ و ساعت مراجعه خود را انتخاب نموده و نوبت دریافت کنند و بدون معطلی و اتلاف وقت، آزمایش خود را انجام دهند. همچنین جواب تست کرونا PCR به صورت فوری در 6 ساعت حاضر خواهد شد. جهت دریافت نوبت در آزمایشگاه کیوان روی لینک زیر کلیک کنید.

آزمایشگاه کیوان
آزمایشگاه تخصصی ویروس شناسی کیوان

لازم به ذکر است آزمایشگاه کیوان به جهت رفاه هرچه بیشتر شما عزیزان خدمات نمونه گیری در محل شمارا نیز فراهم کرده است. شما میتوانید با ثبت نام داخل سایت آزمایشگاه و ثبت درخواست نمونه گیری در محل را برای کلیه مناطق تهران و حومه انجام دهید. جهت درخواست روی لینک زیر کلیک کنید.

شرایط دریافت نوبت در آزمایشگاه

  1. برای دریافت نوبت در آزمایشگاه کیوان، شما میتوانید پس از مراجعه به سایت آزمایشگاه و ورود به پنل کاربری خود و انتخاب گزینه نوبت دهی از منوی صفحه، جهت مراجعه حضوری به آزمایشگاه نوبت دریافت کنید.
  2. شما میتوانید به صورت شبانه روزی داخل سایت آزمایشگاه کیوان، تاریخ و ساعت مراجعه خود را انتخاب نمائید.
  3. دریافت نوبت، جهت انجام همه تست‌های قابل پذیرش در آزمایشگاه کیوان میباشد.
  4. برای دریافت نوبت جهت مشاوره، نمونه برداری و انجام تست HPV یا زگیل تناسلی توسط پروفسور حسین کیوانی با پشتیبانی آزمایش تماس حاصل فرمائید.
  5. برای دریافت نوبت اینترنتی، به جهت سهولت و تسریع در روند پذیرش و کاستن از تجمع در مکان‌های شلوغ و سربسته، وارد کردن اطلاعات همه نفرات شامل (نام و نام خانوادگی، شماره تماس، کد ملی، تاریخ تولد) الزامی می‌باشد.
  6. مسافرین پروازی جهت انجام تست کرونا برای پرواز ملزم به وارد کردم اطلاعات بیشتری مانند شماره پاسپورت، شرکت هواپیمایی و کشور مقصد میباشند.
  7. حضور شما در ساعت انتخابی، الزامی است. در صورت عدم حضور و یا حضور در ساعتی غیر از ساعت انتخاب شده، نوبت شما ابطال شده و هزینه پرداختی شما قابل استرداد نمی‌باشد.
  8. اولویت انجام تست در آزمایشگاه، با شخصی است که قبل از حضور، داخل سایت نوبت دریافت نموده باشد. مسئولین آزمایشگاه کیوان موظفند افرادی که نوبت اینترنتی دریافت کرده اند را خارج از صف به قسمت پذیرش راهنمایی کنند؛ در صورت مغایرت این موضوع با پشتیبانی تماس حاصل فرمائید.

ساعت کار آزمایشگاه

آزمایشگاه ویروس شناسی کیوان در کلیه روزهای هفته حتی ایام تعطیل از ساعت 7 صبح الی 20:30 آماده ارائه خدمات، داخل آزمایشگاه و در منزل می‌باشد. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با مراجعه به سایت آزمایشگاه کیوان، درخواست دریافت نوبت در آزمایشگاه و یا نمونه گیری در منزل یا محل کار را ثبت نمایید.

آیا دریافت نوبت برای حضور در آزمایشگاه الزامی است؟

خیر، سامانه نوبت دهی آزمایشگاه کیوان به جهت رفاه حال شما و به جهت کمتر شدن حجم مراجعه کنندگان در ساعت مشخصی راه اندازی شده است. در زمان های شلوغ آزمایشگاه شما میتوانید با دریافت نوبت، بدون معطلی و اتلاف وقت آزمایش خود را در ساعت درخواستی انجام دهید.

هزینه دریافت نوبت در آزمایشگاه کیوان چقدر است؟

با پرداخت 15/000 تومان میتوانید در آزمایشگاه کیوان نوبت دریافت نمائید.

چه ساعتی میتوانم به آزمایشگاه مراجعه کنم؟

شما میتوانید به صورت شبانه روزی داخل سایت آزمایشگاه کیوان، تاریخ و ساعت مراجعه خود به آزمایشگاه را انتخاب نمائید. آزمایشگاه کیوان همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 7 صبح الی 20:30 آماده خدمت رسانی به مردم عزیز است.

هزینه تست کرونا در منزل و آزمایشگاه چقدر است؟

هزینه تست PCR کرونا 343/700 تومان می‌باشد که در صورت انجام نمونه گیری در محل هزیه رفت و آمد نمونه گیری برحسب مسافت شما تا آزمایشگاه محاسبه خواهد شد.