نسخه خوانی

ثبت رایگان درخواست نسخه خوانی در منزل

جوابدهی آنلاین
نسخه خوانی

شما عزیزان میتوانید در صورت مراجعه به پزشک و داشتن نسخه‌‌ی آزمایش، با آپلود تصویر نسخه‌ی خود، به صورت رایگان از خدمات نسخه خوانی آنلاین مجموعه ما بهره‌مند شوید. متخصصان مجموعه با مشخص کردن آزمایش‌هایی که پزشک برای شما نوشته است؛ درخواست شما را ثبت نموده و مبلغ نهایی هزینه را از طریق پیامک به اطلاع شما میرسانند. پشتیبانی آزمایشگاه ضمن هماهنگی با شما عزیزان درخصوص مراجعه نمونه گیر به منزل، راهنمایی لازم جهت انجام تست به شما ارائه می دهد.

 

خدمات نسخه خوانی آنلاین رایگان آزمایشگاه کیوان

خدمات ما شامل نسخه خوانی آنلاین، آزمایش با نسخه، تفسیر آزمایش با نسخه و غیره می‌باشد که در ادامه بیشتر با خدمات نسخه خوانی آشنا می‌شویم.

آزمایش خون در منزل – نسخه خوانی

مفتخریم به جهت رفاه حال شما عزیزان امکان انجام بسیاری از آزمایش‌های خون در منزل تهران، کرج و حومه را فراهم کرده ایم. آزمایشات ویروسی داخل آزمایشگاه تخصصی ویروس شناسی کیوان انجام خواهد شد و سایر آزمایشات به دیگر مراکز معتبر تحت نظر آزمایشگاه کیوان ارسال می‌گردد. تمامی فرایند نمونه گیری تا تحویل نمونه به آزمایشگاه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی صورت گرفته و مطابق با استانداردهای تعریف شده توسط وزارت بهداشت انجام می‌شود.

به جهت رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان، آزمایشگاه کیوان با اعزام نمونه‌گیرهای با تجربه به منزل شما، نگرانی نمونه گیری سالمندان و یا افراد معلول (که نمونه برداری به مراتب سخت‌تر و دقیق‌تر می‌باشد) را برطرف نموده است. نمونه خون به محض دریافت به باکس یخ (Cool Box) منتقل شده و به سرعت به آزمایشگاه تحویل می‌گردد.

 

 

آزمایش ادرار در منزل – نسخه خوانی

آزمایش ادرار ادرار یکی از مهم ترین تست‌ها در تجزیه و تحلیل و ارزیابی سلامت بدن مخصوصا کلیه‌ و مجاری ادراری می‌باشد. نمونه گیری ادرار در آزمایشگاه برای بسیاری از افراد ناخوشایند است؛ به همین دلیل معمولا افراد ترجیح می‌دهند در منزل آن را انجام دهند. نمونه ادرار توسط خود فرد انجام میشود نه نمونه گیر. انجان آن نیز به این شکل است که نمونه ادرار باید در ظرف مخصوص و تمیزی که آزمایشگاه به فرد تحویل می‌دهد جمع آوری شود. بهترین زمان نمونه گیری ادرار صبح است، زیرا غلظت ادرار در این زمان بیشتر است.

جهت نمونه گیری در منزل شما، پس انجام نسخه خوانی و مراجعه، نمونه گیر آزمایشگاه، ظرف مخصوص آزمایش ادرار را به خودتان تحویل داده و راهنمائی‌های لازم را انجام می‌دهد. سپس نمونه ادرار جمع آوری شده شما در دما و ظروف مناسبی به آزمایشگاه جهت آنالیز و بررسی تحویل داده خواهد شد.

 

آزمایش مدفوع در منزل – نسخه خوانی

آزمایش مدفوع می‌تواند اطلاعات با ارزشی درباره سلامت بدن شما بدهد. متخصصین از شکل، حجم، رنگ و بوی مدفوع می‌توانند وضعیت سلامت افراد را بررسی نمایند و برخی بیماری ها مانند بیماری های گوارشی را شناسایی کنند.

انجام نمونه گیری مدفوع نیز مانند نمونه گیری ادرار در آزمایشگاه، کار سخت و دشواری است و منطقاً انجام آن در منزل برای افراد راحت‌تر است. نمونه گیر آزمایشگاه کیوان پس از مراجعه در محل شما، ظرف مخصوص نمونه گیری مدفوع را در اختیار شما قرار خواهد داد. پس از تهیه نمونه و تحویل آن به مراجعه کننده، نمونه گیر باید ظرف یک ساعت آینده نمونه شمارا به آزمایشگاه جهت بررسی منتقل نماید.

 

فرایند نسخه خوانی در منزل

 

 1. وارد کردن شماره موبایل در کادر بالای صفحه
 2. ورود به پنل کاربری سایت
 3. انتخاب گزینه پروفایل و تکمیل اطلاعات فردی و آدرس نمونه گیری
 4. انتخاب گزینه نسخه خوانی
 5. وارد کردن تاریخ مدنظر جهت مراجعه نمونه گیر
 6. الف) در صورتی که شماره موبایل و کد ملی درج شده در صفحه مربوط به شخص تست دهنده بود، با کلیک روی گزینه آپلود نسخه تصویر آزمایش‌های درخواستی را بارگزاری نمائید.
  ب) در صورتی که آزمایش دهنده فرد دیگری بود، با کلیک بر گزینه سطل آشغال به رنگ قرمز، نفر اول را حذف نموده و با گزینه افزودن فرد جدید، شخص آزمایش دهنده را اضافه نمائید.
  ج) در صورتی که درخواست شما برای چندین نفر با نسخه های مختلف بود، با دکمه افزودن فرد جدید میتوانید تعداد نفرات دلخواه را با نسخه جداگانه ثبت نمائید.
  توجه داشته باشید که شماره موبایل و کد ملی باید برای هرشخص به صورت جداگانه و مجزا وارد شده باشد.
 7. بعد از اتمام مرحله قبل و بارگزاری تصویر نسخه و آزمایشات درخواستی، بر روی گزینه ثبت نسخه کلیک کنید.
 8. درخواست شما ثبت گردیده و جهت تعیین آزمایشات، نسخه شما به کارشناسان و متخصصان آزمایشگاهی ارجاع داده شده و در اولین فرصت نتیجه آن به شما اعلام خواهد شد. هزینه آزمایش های شما از طریق پیامک حاوی لینک پرداخت ارسال می‌گردد. همچنین در صورت درخواست، شرایط انجام آزمایش از طریق واتساپ برای شما ارسال خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آزمایش‌ها و شرایط آن با پشتیبانی آزمایشگاه تماس حاصل فرمائید.
 9. پس از پرداخت فاکتور، کارشناسان ما جهت هماهنگی برای ساعت مراجعه، شب قبل از تاریخ نمونه گیری با شما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهند.
 10. پس از انجام نمونه گیری، نتیجه آزمایش از طریق پیامک یا واتساپ به اطلاع شما خواهد رسید. درصورتی که درخواست ارسال جواب داشته‌اید، در اولین فرصت نسخه کتبی جواب آزمایش به همراه قبض پرداختی، درب منزل شما ارسال می‌گردد.

 

درصورت وجود هرگونه مشکل در انجام مراحل ذکر شده می‌توانید به صورت شبانه روزی با پشتیبانی آزمایشگاه کیوان تماس حاصل فرمائید.

 

 

آیا امکان انجام آزمایش در منزل با نسخه پزشک وجود دارد؟

بله، شما میتوانید با ثبت نام داخل سایت آزمایشگاه کیوان در قسمت “نسخه خوانی” نسخه خود را آپلود نمایید.

آیا انجام آزمایش فقط با نسخه پزشک امکان پذیر است؟

خیر، انجام آزمایش‌ها الزامی به تهیه نسخه پزشک ندارد. درصورتی که آزمایش درخواستی شما جزو خدمات انتخابی آزمایشگاه نبود، میتوانید آزمایش‌های موردنظر را در برگه ای نوشته و تصویر آن را در قسمت نسخه خوانی آپلود نمائید.

بررسی نسخه و برآورد هزینه، به چه صورت انجام میشود؟

پس از آپلود نسخه، همکاران ما در اولین فرصت به بررسی نسخه شما و تعیین آزمایشات میپردازند . برآورد هزینه براساس فاکتورهای موجود در نسخه شما محاسبه خواهد شد. لینک پرداخت از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد.

نحوه پذیرش بیمه برای آزمایش در محل چگونه است؟

شما می‌توانید هنگام ثبت درخواست، گزینه ارسال جواب با پیک را فعال نمائید تا همکاران ما در اولین فرصت پس از حاضر شدن جواب آزمایش، نسخه کتبی جواب را به همراه قبض پرداختی، درب منزل شما ارسال کنند. با ارائه قبض پرداختی خود به شرکت بیمه، می‌توانید هزینه آزمایش خود را از بیمه تحت پوشش دریافت نمائید.

آیا برای انجام همه آزمایشات باید ناشتا بود؟

خیر، بیشتر در آزمایشات خونی که مقدار قند و چربی سنجیده می‌شود نیاز به ناشتایی است. همچنین در آزمایشات ویتامین B12، ,ویتامین B کمپلکس، آهن سرم، پنل کلیه و کبد نیز باید ناشتایی قبل از آزمایش را رعایت نمود. 

چه مدت قبل از آزمایش باید ناشتا باشیم؟

میزان لازم برای ناشتا بودن معمولا بین ۸ تا ۱۲ ساعت متغیر است.

همه آزمایش ها در آزمایشگاه کیوان انجام میشود؟

کلیه آزمایش های ویروسی مانند HIV، هپاتیت و دیگر بیمارس های ویروسی در آزمایشگاه ویروس شناسی کیوان انجام می‌گیرد. همچنین در صورتی که نسخه شما شامل دیگر آزمایش‌ها بود، نمونه گیر پس از انجام آزمایش، نمونه شمارا به بهترین آزمایشگاهی که مورد تایید آزمایشگاه کیوان نیز می‌باشد ارسال می‌کند.

چگونه از جواب آزمایش مطلع شویم؟

جواب آزمایش شما پس از حاضر شدن از طریق پیامک یا واتساپ برای شما ارسال خواهد شد. درصورتی که درخواست ارسال جواب داشته اید، در اولین فرصت نسخه کتبی جواب آزمایش به همراه قبض پرداختی، درب منزل شما ارسال می‌گردد.