آموزش استفاده از سایت آزمایشگاه کیوان

برای انجام آزمایش و دریافت نوبت نمونه گیری میتوانید با توجه به ویدئو آموزشی روبرو، درخواست نمونه گیری خود را ثبت نمایید.

دنبال چه خدمتی هستید؟

جوابدهی آنلاین

برای ثبت درخواست تست کرونا باید چیکار کنم؟

شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز با مراجعه به سایت آزمایشگاه کیوان درخواست نمونه گیری خود را ثبت نمایید و یا در ساعات کاری آزمایشگاه با شماره 02191071292 جهت ثبت درخواست رایگان تلفنی تماس حاصل فرمایید.

اگر درخواست تست برای دو نفر یا بیشتر داشتیم چیکار کنیم؟

به حساب کاربری خود در سایت وارد شوید. در قسمت آزمایش جدید، پس از انتخاب تاریخ با کلیک روی گزینه “افزودن فرد جدید” میتوانید نفرات دوم، سوم و… را اضافه نمایید.

کدوم قسمت سایت میتونیم نتایج آزمایشاتمون رو ببینیم؟

در صورتی که نمونه گیری شما در آزمایشگاه انجام شده است، با مراجعه به سایت جوابدهی و وارد کردن شماره قبض و رمز اینترنتی (درج شده در قبض دریافتی از آزمایشگاه) میتوانید جواب خود را مشاهده نمایید. در صورتی که نمونه گیری در محل را انتخاب کرده باشید، به دو طریق میتوانید نتایج آزمایشات انجام شده را مشاهده نمایید. روش اول کلیک کردن برروی لینک پیامک شده برای هر فرد میباشد؛ چنانچه جواب آزمایش شما آماده شده باشد میتوانید جواب خود را مشاهده و پی دی اف دریافت نمایید. در روش دوم، پس از ورود به حساب کاربری خود میتوانید در قسمت فاکتورها، با انتخاب فاکتور مورد نظر جواب همه افراد را به صورت یکجا مشاهده نمایید.

چه زمانی پس از ثبت درخواست، نمونه گیری در منزل انجام میشه؟

شما میتوانید به هنگام ثبت درخواست، ساعت پیشنهادی مراجعه نمونه گیر را انتخاب کنید.
نمونه گیر در ساعت انتخاب شده به محل شما مراجعه خواهد کرد. در صورت عدم انتخاب ساعت، نمونه گیر در سریعترین زمان ممکن، ساعت انجام نمونه گیری را با شما هماهنگ میکند.
در صورت انتخاب زمان نمونه گیری برای روزهای آتی، شب قبل از انجام تست نمونه گیر آزمایشگاه کیوان با شما هماهنگ میکند.

برای دریافت نسخه کتبی جواب و قبض پرداختی چیکار کنیم؟

شما میتوانید هنگام ثبت درخواست نمونه گیری، پس از وارد کردن اطلاعات نفرات گزینه ” مایلم برگه جواب و قبض آزمایش(ها) به آدرس ارائه شده در فاکتور ارسال گردد ” را فعال نمایید. همکاران ما در اولین فرصت پس از حاضر شدن جواب آزمایش، نسخه فیزیکی جواب آزمایش را به همراه قبض پرداختی جهت ارائه به شرکت بیمه درب منزل شما ارسال خواهند کرد.