پرونده پزشکی من

تاریخچه کلیه آزمایش های انجام شده

برای مشاهده‌ی پرونده پزشکی، شماره تلفن خود را در کادر زیر وارد کنید.

با ورود به پرونده پزشکی خود می توانید از تاریخچه کلیه آزمایش های انجام شده خود در آزمایشگاه کیوان مطلع شده و همچنین به جواب کلیه تست های سفارش داده شده توسط خود دسترسی پیدا کنید.

بررسی قسمت های مختلف و امکانات این برنامه

1. درخواست آزمایش جدید

 • مرحله اول: وارد کردن اطلاعات مرتبط با آزمایش
  • انتخاب تاریخ انجام تست – افرادی که تست می دهند – نوع تست  و محاسبه هزینه
 • مرحله دوم: تایید اطلاعات وارد شده و تعیین محل انجام نمونه گیری
  • انتخاب آدرس، بصورت پیش فرض آدرش محل نمونه گیری شما همان آدرس پروفایل می باشد اما شما می توانید با توجه به محل نمونه گیری برای هر فاکتور آدرس جدیدی وارد کرده و یا از آدرس های قبلی موجود، انتخاب نمایید.
 • مرحله سوم: پرداخت
  • پرداخت هزینه آزمایش بصورت آنلاین، سریعتیرن راه می باشد. به هنگام ثبت نهایی درخواست، پیامکی حاوی لینک اختصاصی پرداخت برای شما ارسال می گردد که مستقیما شما را به درگاه پرداخت راهنمایی می کند. جهت پرداخت بصورت کارت به کارت یا از طریق شماره شبا، اطلاعات موردنیاز در فاکتور و همچنین در قسمت پرداخت ذکر شده است. نکته مهم پس از پرداخت بصورت غیر آنلاین، ارسال تصویر رسید پرداختی را در قسمت آپلود رسید بارگزاری کنید و منتظر باشید تا پس از تایید قسمت مالی و پرداخت فاکتور شما، پیامک تایید را دریافت کنید و نمونه گیری شما در سیستم ثبت گردد.

 

2. فاکتورها

 • پس از ثبت نام اولیه درخواست نمونه گیری در وبسایت آزمایشگاه کیوان، شما میتوانید در هر زمان، جهت بررسی فاکتورهای ثبت شده، سفارش مجدد همان فاکتور، ایجاد تغییرات در فاکتورهای تکمیل نشده، لغو فاکتورها و پرداخت نهایی آنها به پرونده پزشکی من مراجعه کرده و از امکانات قسمت فاکتورها استفاده نمایید

 

3. پروفایل

 • در قسمت پروفایل کاربران می توانند در صورت نیاز اطلاعات شخصی خود را تکمیل نمایند. از آنجایی که این اطلاعات بصورت کامل در برگه جواب نمایش داده می شود، وارد کردن دقیق این اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردار است. در ضمن شما نمی توانید شماره ملی و یا شماره موبایلی که ارائه کرده اید را تغییر دهید. درصورت ورود اشتباه این دو مورد، جهت تغییر آن باید با پشتیبانی تماس بگیرید.

4. مالی

 • کلیه اطلاعات و تراکنش های مالی شما در کیف پول آزمایشگاه کیوان، در این قسمت قابل مشاهده می باشد. شما همچنین امکان افزایش موجودی حساب، آپلود رسید پرداخت کارت به کارت و ساتنا و برداشت وجه مسترد شده به کیف پول خود را دارید.

 

5. نسخه خوانی

 • در صورتی که آزمایش های شما توسط پزشک در نسخه نوشته شده است و امکان مطالعه دقیق و تطبیق آن با آزمایش های داخل سایت را ندارید، می توانید با بارگزاری تصویر نسخه پزشک، از مشاوره تیم با تجربه آزمایشگاه استفاده کرده و با راهنمایی مشاوران، آزمایش های مورد نیاز خود را انتخاب نمایید.

 

6. تکمیل لیست نمونه گیر

 • اگر پس از پرداخت فاکتور و در هنگام انجام نمونه گیری، تصمیم به اضافه کردن فرد دیگری به لیست نمونه گیری خود گرفتید، نگران نباشید. پس از مراجعه نمونه گیر به محل شما، ایشان را از این تصمیم مطلع نمایید تا با راهنمایی ایشان، در این قسمت فرد جدید را به لیست همان نمونه گیر اضافه کنید. در این شرایط پس از پرداخت هزینه نمونه گیری، فرد جدید به لیست نمونه گیر حاضر در محل شما اضافه و به راحتی نمونه گیری ایشان انجام می گیرد.

 

7. جوابدهی

 • در صورتی که شماره قبض و رمز اینترنتی خود را در دسترس دارید می توانید از این قسمت برای بازبینی جواب آزمایش خود استفاده نمایید. در نظر داشته باشید که لینک درسترسی آسان به جواب آزمایش برای هر فرد توسط پیامک ارسال شده است. در ضمن، فرد رابط ( ثبت نام کننده و پرداخت کننده) نیز می تواند از قسمت فاکتورها به کلیه جواب های بیمارانی که خود، ثبت نام کرده است دسترسی داشته باشد.

آیا در صورت تکمیل درخواست و هنگام حضور نمونه گیر در محل می توانم شخص جدیدی را به لیست نمونه گیری خود اضافه کنم؟

بله، در قسمت تکمیل لیست نمونه گیر این امکان وجود دارد و شما با انتخاب لیست نمونه گیری فعال، شخص جدید را پس از پرداخت هزینه به لیست نمونه گیری که در محل شماست اضافه می کنید.

آیا می توانم فاکتورم را لغو کنم؟

بله شما در هر مرحله می توانید کل فاکتور و یا یکی از افراد یا آزمایش های مورد نظر خود را لغو نمایید. لطفاً توجه داشته باشید که مبلغ فاکتور لغو شده پس از پرداخت، تا قبل از تعیین نمونه گیر با کسر 10% و بعد از انتخاب نمونه گیر با کسر 20% هزینه پرداخت شده قابل استرداد می باشد.

در صورت عدم دسترسی به رمز دوم چگونه پرداخت کنم؟

شما می توانید به صورت کارت به کارت و یا ساتنا، هزینه آزمایش را پرداخت نمایید. در صورت نیاز به پرداخت با کارتخوان و یا بصورت نقدی با پشتیبان تماس گرفته و درخواست خود را مطرح نمایید.

در هنگام وارد کردن شماره موبایل خود، یا شماره ملی اشتباهی رخ داده است. چه کنم؟

با توجه به اینکه شماره ملی هر فرد یکتا بوده و نشان دهنده هویت او می باشد. هر گونه تغییر در این اطلاعات فقط با اجازه مدیریت و توسط پشتیبانی سامانه انجام می گیرد. لطفا با شماره پشتیبانی 02191071292 تماس بگیرید.

شماره موبایل من قبلا با یک شماره ملی دیگر ثبت شده است چگونه آن را تغییر دهم؟

با توجه به اینکه شماره ملی هر فرد یکتا بوده و نشان دهنده هویت او می باشد. هر گونه تغییر در این اطلاعات فقط با اجازه مدیریت و توسط پشتیبانی سامانه انجام می گیرد. لطفا با شماره پشتیبانی 02191071292 تماس بگیرید.